امروز یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
شما اینجا هستید : پله برقی  -> >

پله برقی مراکز تجاری

این نوع پله برقی مخصوص استفاده در مراکز خرید و فروشگاه ها میباشد و با طراحی بسیار زیبا و کاملا ایمن میتواند با استفاده از مدل های مخصوص ومنحصر بفرد شرکت فتحی الماس با طراحی ایده ال و نورپردازی جلوه خاصی در پروژه ها ایجاد کند .
پله های برقی مخصوص مجتمع های تجاری  با عرض مفید 60 و 80 و 100 سانتی متر  با ساختار مخصوص داخل ساختمان طراحی , تولید و پس از نصب توسط واحد پشتیبانی سرویس ونگهداری میشوند.
فروش بیش از 2500 دستگاه انواع پله برقی و راهرو متحرک (رمپ) در اقصا نقاط داخل و خارج از ایران با شبکه گسترده خدمات پس از فروش با 25 سال سابقه فعالیت را در کارنامه خود دارد و با توجه به اینکه کلیه محصولات این شرکت تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلمانی (ادنبرگ)ساخته میشود دارای بالاترین کیفیت واستانداردهای بین المللی میباشد.

پله برقی ترافیکی

این نوع پله های برقی و راهروهای متحرک (رمپ) جهت استفاده در اماکن پر تردد مانند فرودگاه و ایستگاه راه آهن و پل های عابر پیاده شهری با عرض مفید 80 و 100 سانتی متر طراحی وتولید میشوند.
شرکت فتحی الماس  تا سال 1398 :
1- طراحی تولید و نصب بیش از 50 پل عابر پیاده در سراسر ایران
2- طراحی تولید و نصب پله های برقی 9 فرودگاه در ایران
3- طراحی تولید و نصب پله های برقی 8 ایستگاه راه آهن در ایران
را با افتخار در کارنامه خود دارد و با توجه به اینکه کلیه محصولات این شرکت تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلمانی (ادنبرگ)ساخته میشود دارای بالاترین کیفیت واستانداردهای بین المللی میباشد.

پله برقی کارکرد سنگین

این نوع پله های برقی مخصوص متروها  با عرض مفید 80 و 100 سانتی متر ، با زاویه 30 درجه با ظرفیت جابجایی بیش از 9000 نفر در ساعت از یک طبقه به طبقه دیگر و 20 ساعت کار مداوم در شبانه روز طراحی و تولید میشوند
شرکت فتحی الماس  تا سال 1398 :
طراحی تولید و نصب پله های برقی :  مترو تهران خط 3 و 4 ،  مترو شیراز خط 1 ،  مترو اصفهان خط یک ایستگاه صفه را با افتخار در کارنامه خود دارد و با توجه به اینکه کلیه محصولات این شرکت تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولید کنندگان آلمانی (ادنبرگ)ساخته میشود دارای بالاترین کیفیت واستانداردهای بین المللی میباشد.
آدرس : تهران - خیابان شهید استاد مطهری - ساختمان سجاد - پلاک ۱۵
تلفن :  ۸۸۴۰۶۹۲۱-۸۸۴۲۶۲۵۲ -۰۲۱
نمابر : ۸۸۴۰۰۶۸۵-۰۲۱
ایمیل : info@fathialmas.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت فتحی الماس می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح