مشاوره و طراحی پله برقی

همواره دریافت مشاوره دقیق چالشی مهم و اساسی در گروه صنعت محسوب می شود . باتوجه به محدودیت ها و هزینه های موجود ، مشاوره فنی و مهندسی دقیق و تخصصی می تواند گامی بلند در راستای کاهش زمان و هزینه های نهایی باشد .
پله برقی ، آسانسور و پیاده رو متحرک یکی از اجزای گران قیمت ساختمان ها محسوب می‌شود به همین علت قبل از هرگونه اقدامی می بایست بازدید فنی و مشاوره دقیق براساس مکان مورد نظر صورت گیرد . تا بر اساس ظرفیت و میزان تردد ، نوع کارکرد ، محل قرار گیری و درخواست کارفرما بهترین وسیله متناسب با نیاز پروژه ارائه شود .
شرکت فتحی الماس با تکیه بر دانش فنی ، تخصص و تجربه توانسته است ارائه دهنده تمامی خدمات فنی و مهندسی حرفه ای براساس استانداردهای بین المللی اعم از نصب و راه اندازی ، بهره برداری ، سرویس و نگهداری ، اورهال و تامین قطعات به مشتریان عزیز باشد .
هدف این شرکت پیشرفت پروژه طبق برنامه زمان بندی شده فارغ از هرگونه نوسان ، تغییر و تحولات بازار است ، بدین صورت که هر مشتری برای هر پروژه نیاز به آنالیز و راهکار اختصاصی دارد با همین هدف شرکت فتحی الماس آماده ارائه مشاوره فنی و مهندسی در هرجای ایران عزیز می باشد .
این شرکت در طراحی و ساخت پله برقی ها ، مشاوره دقیق و تخصصی جهت محل قرار گیری پله برقی و دسترسی مناسب به آن جهت سهولت در استفاده ، تعیین شیب دقیق پله برقی با توجه به سازه ی ساختمانی ، تعیین تحمل وزن دقیق در زمان پیک ترددی ، طراحی مدرن با توجه به سلیقه و خواست مشتری ، تجهیزات به روز به همراه کیفیت فنی و ایمنی بالا را ارائه می دهد .
این شرکت همواره با متخصصین و مشاورین خود می تواند دستگاه مورد نیاز هر ساختمان را در بهترین حالت ممکن به کارفرمایان محترم پیشنهاد دهد که جهت دریافت مشاوره با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید .
آدرس : تهران - خیابان شهید استاد مطهری - ساختمان سجاد - پلاک ۱۵
 
دفتر مرکزی:
تلفن :  ۸۸۴۰۶۹۲۱-۸۸۴۲۶۲۵۲ -۰۲۱
ایمیل:  info@fathialmas.com
 
واحد پشتیبانی:
تلفن:   ۸۸۴۲۲۱۳۴-۰۲۱
ایمیل : Support@fathialmas.com
 
نمابر : ۸۸۴۰۰۶۸۵-۰۲۱
کد پستی: ۱۵۶۷۶۱۸۴۳۵
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پله برقی فتحی الماس می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح