شما اینجا هستید : فتحی الماس  -> محصولات > راهرو متحرک >

راهرو متحرک

پیاده رو متحرک یا رمپ وسیله ای جهت انتقال افراد در سطوح همتراز یا با اختلاف ارتفاع کم و زاویه حداکثر 12 درجه که در امکانی همچون فرودگاه ها ، متروها ، فروشگاه ها ، پایانه های مسافربری و سایر اماکن پرتردد کاربرد بسیار دارد .
این وسیله بهترین روش برای هدایت افراد در یک مسیر خاص ، کم شدن ترافیک و ازدحام ، بهتر شدن سرویس دهی وکاهش پیاده روی می شود .
پیاده رو متحرک می‌تواند یک وسیله بسیار کاربردی برای مکان هایی می باشد که افراد در آن ها نیاز به راه رفتن های طولانی و زیاد خواهند داشت.
همچنین وسیله ایست بسیار کاربردی برای افرادی که با مشکلات حرکتی مواجه هستند و همچنین افرادی که بار زیادی را با خود حمل می کنند .
به طور کلی پس از انتخاب نوع پیاده رو متحرک می بایست بر اساس نیاز ساختمان و محلی که قرار است پیاده رو در آن نصب شود، شیب و طول و عرض آن را تعیین کرد .
محاسبات پله برقی و پیاده رو متحرک از مهمترین اقدامات در تولید نهایی محصول می باشد که به صورت کاملا دقیق توسط نرم افزارهایی که مختص طراحی پله برقی و پیاده رو متحرک می باشد استفاده می گردد تا با استاندارد اروپا En115-1  و استاندارد ملی 1-13836 مطابقت کامل داشته باشد .
یکی از افتخارات شرکت فتحی الماس ساخت و تولید اولین پیاده رو متحرک در کشور توسط مهندسین و متخصصین جوان ایرانی بوده است که ساخت پیاده رو متحرک با تکنولوژی روز دنیا به صورت کاملا بومی سازی شده انجام می گردد .
شرکت فتحی الماس به همراه تکنسین های مجرب خود آماده خدمت رسانی جهت هرگونه خرید و طراحی پله برقی ، پیاده رو متحرک ، سبدبر و آسانسور می باشد ، با ما در تماس باشید . 
آدرس : تهران - خیابان شهید استاد مطهری - ساختمان سجاد - پلاک ۱۵
 
دفتر مرکزی:
تلفن :  ۸۸۴۰۶۹۲۱-۸۸۴۲۶۲۵۲ -۰۲۱
ایمیل:  info@fathialmas.com
 
واحد پشتیبانی:
تلفن:   ۸۸۴۲۲۱۳۴-۰۲۱
ایمیل : Support@fathialmas.com
 
نمابر : ۸۸۴۰۰۶۸۵-۰۲۱
کد پستی: ۱۵۶۷۶۱۸۴۳۵
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پله برقی فتحی الماس می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح