نصب و راه اندازی

پس از طراحی ، جانمایی و محل نصب هر دستگاه پله برقی که باتوجه به پارامترهای از پیش اعلام شده مانند بارهای وارده به ساختمان و محل عبور دستگاه در مسیرهای ساختمانی هر دستگاه پله باتوجه به نوع ساخت آن که می تواند یک یا چند تکه ساخته شده باشد در محل خود نصب می گردد که این اتفاق نیاز به دانش و مهارت خاص خود می باشد که توسط متخصصین این امر انجام می گردد .
انتقال پلکان های برقی باتوجه به نوع ساخت پله و محل نصب آن که در داخل یا خارج از کشور و یا مسافت محل پروژه از محل کارخانه مشخص می گردد که می تواند با کانتینر و یا ماشین های حمل بار این جا به جایی انجام گردد  که پس از انتقال آن به محل پروژه توسط جرثقیل موبایل ، تاور کرین و یا جرثقیل های دستی در محل نصب انتقال خواهد یافت .
پس از نصب پله برقی در محل خود ؛ متخصصین مجرب مجموعه  که شامل تیم راه اندازی شرکت فتحی الماس می باشند صورت می گیرد که شامل نصب تمام قطعات اعم از اتصال سیم کشی های برقی و یا قطعات شکننده که برروی دستگاه در محل کارخانه نصب نشده است و قطعات متحرک آن می باشد .
پس از نصب و راه اندازی دستگاه به طور کامل روشن و از نظر ایمنی توسط کارشناسان شرکت مورد بررسی های فنی قرار گرفته تا هرگونه مشکل رفع و عیب یابی صورت گیرد  تا دستگاه به بهترین شکل ممکن آماده بهره برداری شود .
تیم شرکت فتحی الماس با متخصصین مجرب خود آماده نصب و راه اندازی کلیه دستگاه ها در کل کشور می باشد .

 

آدرس : تهران - خیابان شهید استاد مطهری - ساختمان سجاد - پلاک ۱۵
 
دفتر مرکزی:
تلفن :  ۸۸۴۰۶۹۲۱-۸۸۴۲۶۲۵۲ -۰۲۱
ایمیل:  info@fathialmas.com
 
واحد پشتیبانی:
تلفن:   ۸۸۴۲۲۱۳۴-۰۲۱
ایمیل : Support@fathialmas.com
 
نمابر : ۸۸۴۰۰۶۸۵-۰۲۱
کد پستی: ۱۵۶۷۶۱۸۴۳۵
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پله برقی فتحی الماس می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح