خدمات پس از فروش

با فروش تعهدات شرکت فتحی الماس آغاز می شود ؛ این شرکت در شبکه عظیم پله برقی در بخش سرویس و نگهداری بیش از 2500 دستگاه پله برقی و پیاده رو متحرک را برعهده دارد که پیشگام و پیشتاز در این امر مهم می باشد .
این شرکت بیش از 60 درصد قطعات پله برقی و پیاده رو متحرک را در کارخانه خود با استفاده از دستگاه های پیشرفته و سیستم کنترل کیفیت دقیق و مطابق استاندارد بین المللی تولید می نماید و 40درصد از قطعات را که به صورت وارداتی و با تکنولوژی خاص می باشند از برندهای معتبر بین المللی تایید می نماید .
تمامی تجهیزات و وسیله های الکترومکانیکی که در سطح جهان طراحی و تولید می شوند، نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. سرویس و نگهداری پله های برقی جز اصول مهم و اصلی این وسیله می باشد زیرا اگر به شکل صحیح انجام گردد نیاز دستگاه به تعمیرات اساسی از بین خواهد رفت ؛ در واقع سرویس به موقع پله برقی ، پیاده رو متحرک وآسانسور به صورت دائم و منظم خرابی دستگاه ، استهلاک قطعات ، هزینه های گزاف تعمیرات را از بین خواهد برد و باعث عمر طولانی دستگاه و ایمنی مسافران نیز می شود .
در سرویس و نگهداری به دلیل قیمت بالای پله برقی استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی و همچنین تکنسین مجرب ارجهیت بسیار بالایی دارد که این مهم برروی عملکرد آن تاثیر بسزایی دارد .
بنابراین باید طی بازدیدهای دوره ای منظم از سیستم پله برقی ، تمام قطعات و تجهیزات آن توسط افراد متخصص بررسی و مشکلات آن شناسایی و سریعا رفع عیب می گردد.
واحد خدمات فنی و مهندسی نظارت کامل از ابتدا تا انتها پروژه را برعهده داشته تا محصول با کیفیت ایرانی که توسط مهندسین و متخصصین داخلی تولید شده است به بهره برداری رسیده و در خدمت مردم کشور عزیزمان قرار بگیرد .
محصولات فتحی الماس تحت گارانتی و وارانتی این شرکت می باشد که بدین منظور به صورت منظم توسط پرسنل دوره دیده و مجرب ، بازدید ، عیب یابی و سرویس می شوند .
در صورت بروز مشکل و یا نیاز به سرویس و نگهداری دستگاه ها ، تیم پشتیبانی این شرکت به صورت تمام وقت پاسخگو بوده و در اسرع وقت نسبت به اعزام نیرو متخصص به پروژه اقدام می نماید .

سرویس نگهداری با نگهدار مقیم

در کلیه اماکن با کاربری های مختلف که تردد در آنها زیاد است و با در نظر گرفتن تعداد پله های برقی سرویسکار مقیم که دوره های تخصصی جهت ارائه خدمات را گذرانده است با حضور شبانه روزی و یا در طی ساعات اداری نسبت به سرویس و نگهداری پله های برقی و یا راهروهای متحرک اقدام می نمایند. در این روش بازدید و سرویس دهی به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه توسط تکنسین مقیم یا دوره ای طبق لیست های کنترلی استاندارد در واحد کنترل کیفیت شرکت فتحی الماس انجام می گیرد، واگر در حین تعمیرات نیاز به توقف پله برقی ، راهرو متحرک باشد با اطلاع قبلی و در صورت نیاز با استفاده از متخصصین امر من الجمله تکنسین های برق ، الکترونیک ، مکانیک و الکترومکانیک و سایر رشته ها به محل اعزام و تعمیرات لازم انجام می پذیرد. به منظور تکمیل مراحل فوق و نیز صحت کامل از انجام کلیه امور و بازدید نهایی تمامی عملیات تحت نظارت مداوم سرپرستان و نظارت دوره ای کنترل کیفیت انجام می شود و گزارش روزانه سرویس و نگهداری و تعمیرات علاوه بر ثبت در پرونده و سیستم کامپیوتری جهت اطلاع برای کارفرما ارسال میگردد.

سرویس و نگهداری سیار

در کلیه اماکن مختلف که تردد در آنها کمتر است و نیز با در نظر گرفتن تعداد پله های برقی واحد های سیار ، عملیات سرویس و نگهداری را به مرحله اجرا میرسانند. در این روش سرویس و نگهداری  و بازدید واحدهای سیار با استقرار در محل های متعدد در نظر گرفته شده توسط شرکت فتحی الماس در شهر بزرگ تهران و نیز سایر شهرستان هایی که دارای پله برقی فتحی هستند طبق برنامه زمانبندی شده که نسبت به بازدید و سرویس پله های برقی موجود اقدام نموده و بازرسی های فنی دوره ای را طبق برنامه به مرحله اجرا درآورده و گزارش کتبی آن را به واحد کنترل کیفیت ارائه می نمایند. در تکمیل توضیحات فوق باید اضافه شود که تکنسینها مجهز به ابزار و لوازم و امکانات کافی مستقر در واحد های سیار هستند و به محض اطلاع  در خصوص اشکالات احتمالی در کمترین زمان و با توجه به نزدیکترین مرکز به محل پروژه نسبت به خدمت رسانی به صورت 24 ساعته اقدام می نمایند. گزارش ماهانه سرویس و نگهداری و تعمیرات علاوه بر ثبت در پرونده و سیستم کامپیوتری جهت اطلاع برای کارفرما ارسال می گردد.

آدرس : تهران - خیابان شهید استاد مطهری - ساختمان سجاد - پلاک ۱۵
 
دفتر مرکزی:
تلفن :  ۸۸۴۰۶۹۲۱-۸۸۴۲۶۲۵۲ -۰۲۱
ایمیل:  info@fathialmas.com
 
واحد پشتیبانی:
تلفن:   ۸۸۴۲۲۱۳۴-۰۲۱
ایمیل : Support@fathialmas.com
 
نمابر : ۸۸۴۰۰۶۸۵-۰۲۱
کد پستی: ۱۵۶۷۶۱۸۴۳۵
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پله برقی فتحی الماس می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح