فروش پله برقی

پله برقی ها راه پله ای با نیرو محرکه دارای حرکت مداوم در مسیر شیب دار هستند که برای بالا یا پایین بردن افراد استفاده می شوند به صورتی که سطح حمل کننده مسافر (برای مثال : پله ها ) افقی باقی بماند .
پله برقی ها عموما با عرض های60 الی100 تولید می شوند و با فضایی تقریبا همسان با پله معمولی جهت تسهیل در جا به جایی افراد در اماکن پر تردد و دارای پیک زمانی استفاده می گردد . 
ساخت پله برقی ها خواستار طراحی دقیق و تخصصی به همراه کیفیت فنی و ایمنی بالا توسط متخصصین مجرب می باشد تا علاوه بر ظاهری به روز و مدرن بهترین طراحی را با استفاده از عالی ترین متریال و قطعات موجود تولید نمایند .
پله برقی ها باتوجه به استاندارد و براساس طول موجود در دو زاویه 30 و 35 درجه تولید می گردند ، که این دستگاه برای ارتفاع زیر 6 متر با شیب 30 و 35 درجه و برای ارتفاع بالای 6 متر با شیب 30 درجه طراحی و اجرا می گردند که براساس ارتفاع کف تا کف تمام شده محاسبه می شود .
پله برقی ها بر اساس موقعیت نصب به indoor  ، semi outdoor ، outdoor دسته بندی می شوند .
1/ پله برقی indoor که مناسب فضای داخل ساختمان و استفاده در بازده دمای 10 الی 35 درجه سانتی گراد می باشد .
2/ پله برقی semi outdoor مناسب مکان ها و مراکزی که با سقف پوشانده شده اند اما در مجاورت با هوای آزاد هستند همچون ایستگاه های مترو یا مراکز تجاری ، پل های عابرپیاده و ... که امکان وارد شدن مقداری آب باران یا برف را دارند .
دمای تعریف شده برای این نوع پله برقی ها بازه 5 الی 45 درجه سانتی گراد می باشد .
3/پله برقی outdoor این نوع پله برقی ها در فضای آزاد زیر برف و باران و اشعه خورشید بدون پوشش استفاده می شوند که دارای ویژگی های خاص در طراحی و قطعات می باشند که مقاومت بالایی دارند .
دمای تعریف شده برای این نوع پله برقی ها بین 15- الی 60+ درجه سانتی گراد می باشد .
همچنین پله برقی ها براساس محل استفاده و میزان تردد مسافرین به دو دسته heavy duty و commercial تقسیم می شوند که هرکدام می بایست براساس موقعیت و محل نصب دستگاه طراحی گردد .
الف/ پله برقی heavy duty در محل هایی که نیاز به تردد و جابه جایی مسافرین براساس کل ظرفیت جا به جایی حدودا 20 ساعت در روز نیاز می باشد از این نوع دستگاه استفاده می گردد که قدرت طراحی آن ها در نوع شاسی ، نوع بال استریت و نوع هندریل می باشد .
این نوع پله برقی برای مکان هایی همچون فرودگاه ها ، متروها و ... استفاده می گردد .
ب/ پله برقی  commercialاین نوع دستگاه در محل هایی که تردد مسافرین با تمام ظرفیت نیاز نمی باشد مانند مراکز تجاری ، هتل ها و ... استفاده می گردد که نوع بال استریت آن ها قالبا شیشه ای و طراحی شاسی و نوع آن ها متفاوت از نوع سخت کار می باشد . همچنین این دستگاه ها از نظر هزینه مقرون به صرفه تر از دستگاه های پر کار می باشند .
تولید کلیه پله برقی ‌های این شرکت مطابق با استاندارد جهانی EN115 و استاندارد ملی 1-13836 صورت می گیرد . 
شرکت فتحی الماس با ارائه مشاوره دقیق و تخصصی جهت محل قرار گیری پله برقی و دسترسی مناسب به آن به منظور سهولت در استفاده ، تعیین شیب دقیق پله برقی با توجه به سازه ی ساختمانی ، تعیین تحمل وزن دقیق در زمان پیک ترددی ، طراحی و ساخت با توجه به سلیقه و خواست مشتری ، نصب و راه اندازی تخصصی دستگاه به همراه تجهیزات به روز و ایمنی بالا و با دارا بودن رزومه ای قوی در بخش دولتی در پروژه های عظیم فرودگاهی ، حمل و نقل ریلی و مترو ها ، راه آهن جمهوری اسلامی و همچنین پروژه های بخش خصوصی ، آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشد .
جهت هرگونه خرید و طراحی پله برقی ، پیاده رو متحرک ، سبدبر و آسانسور با تیم فروش فتحی الماس در تماس باشید .
آدرس : تهران - خیابان شهید استاد مطهری - ساختمان سجاد - پلاک ۱۵
 
دفتر مرکزی:
تلفن :  ۸۸۴۰۶۹۲۱-۸۸۴۲۶۲۵۲ -۰۲۱
ایمیل:  info@fathialmas.com
 
واحد پشتیبانی:
تلفن:   ۸۸۴۲۲۱۳۴-۰۲۱
ایمیل : Support@fathialmas.com
 
نمابر : ۸۸۴۰۰۶۸۵-۰۲۱
کد پستی: ۱۵۶۷۶۱۸۴۳۵
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت پله برقی فتحی الماس می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح